واردات انواع دسته مسواک

شرکت برهان تجارت حکیم با داشتن دانش و اطلاعات کافی در مورد دسته مسواک این بستر را برای مشتریان به وجود آورده تا واردات دسته های مورد نظر آنها از کارخانه جات تولید کننده دسته در سرتاسر دنیا را فراهم آورد.
همچنین این شرکت با داشتن نمایندگان معروف در کشور چین و دیگر کشورها امکان سفارش و واردات دسته را در اسرع وقت برای مشتریان خود دارد و هر مشتری میتواند با واردات و ثبت دسته های جدید، آنها را در اختیار خودش داشته باشد.

مشاوره خرید فیلامنت (الیاف مسواک)

الیاف مسواک یکی از مهمترین قسمت های مسواک میباشد، زیرا مستقیم با دهان، دندان و لثه در ارتباط است. بی کیفیت یا کم کیفیت بودن الیاف مسواک میتواند آسیب های جبران ناپذیری به سلامت دهان انسان ها وارد کند. پس تخصص و توانایی تشخیص انواع کیفیت های مسواک بسیار با اهمیت است.
الیاف مسواک به اشکال و سازهای مختلف وجود دارد،‌که از جمله آنها میتوان به الیاف سخت (hard)، متوسط (medium)، نرم (soft) و فوق نرم (ultra soft) اشاره کرد.

 

یکی دیگر از مواد اولیه در تولید مسواک، وایر یا سیم مفتول میباشد که باعث نگه داشتن الیاف درون مسواک شده و از کنده شدن آنها جلوگیری میکند. 

مشاوره :

برای دریافت هرگونه مشاوره  با ایمیل زیر در ارتباط باشید.

اگر میخواهید درباره واردات، صادرات، ترخیص کالا و هرگونه جزییاتی از این قبیل اطلاعات جامعی داشته باشید، فایل زیر را مطالعه کنید

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت برهان تجارت حکیم میباشد.

Designed by Responsiw